איך לגרום לצמיד כסף להיראות מבריק?

תוכן עניינים
צמיד כסף

זוכרת את היום שפינקת את עצמך בתכשיט חדש? מאז עבר זמן רב שבו השתמשת באותו צמיד וסימני הזמן גרמו לו להתכהות. אם את מעוניינת להחזיר לו את הברק הראשוני, המשיכי לקרוא!

על מנת להחזיר לצמיד שלך את הברק הראשוני, כדאי לבצע מספר פעולות פשוטות שלא דורשות הרבה מאמץ על מנת לתחזק את המראה של הצמיד שלך. 

מטלית מיוחדת

האפשרות הקלאסית ביותר לשמירה על צמיד הוא ניקיון תדיר של הצמיד עם מטלית מיוחדת לניקוי תכשיטי כסף. בנוסף, כדאי לשים לב שכדאי ואף מומלץ להתקלח עם הצמיד כך שהמים והסבון יהיו במגע עם הצמיד ויעזרו לשמור על התכשיטים כך שישארו נקיים מבלי להשחיר. 

שימור הצמיד ממגע עם חומרים כימיים

אפשרות נוספת לשמירה על המראה הבוהק של הצמיד היא הימנעות ממגע של התכשיט עם חומרים כימיים שעלולים להשחיר אותו. כך למשל, מומלץ בעת שטיפת כלים עם סבון כלים להוריד את התכשיטים כדי למנוע את התגובה הכימית שעלולה להוביל להשחרתם. בנוסף, מומלץ להמנע משחייה עם התכשיטים בים או בבריכה משום שמים וכלור עלולים להזיק לתכשיטים העשויים מכסף. 

הימנעות ממגע עם זיעה ולחות

טיפ מומלץ נוסף היא לשים לב לעובדה שבקיץ אנו מזיעים יותר ולכן חשיפת הצמיד לחומציות שבזיעה בשילוב עם הלחות שבאוויר עלולה לגרום להשחרה מהירה של התכשיטים. הדבר תקף גם לשימוש בקרמים ובשמים המכילים חומרים כימיים הגורמים להשחרה.

הירשמו לניוזלטר שלנו

כתבות נוספות שבטח תאהבו:​

החלקה ביתית מומלצת

מהי החלקה ביתית? החלקה ביתית היא תהליך המשמש לשינוי מבנה השערה על מנת להפוך אותה לחלקה יותר. החלקה ביתית יכולה להתבצע באמצעות שימוש במוצרים כימיים

קרא עוד »

כיצד לחדש ספה ישנה

ספה היא פריט ריהוט מרכזי בבתים רבים. היא משמשת לישיבה, שכיבה, צפייה בטלוויזיה, קריאה ועוד. כמו כל פריט ריהוט אחר, גם ספות מתבלות עם הזמן.

קרא עוד »
דילוג לתוכן