איך לנקות פשפשים משטיח?

תוכן עניינים

אנשים שמגדלים בבית חיות מחמד עלולים לגלות שפשפשים בחרו לחיות ולהתרבות על גופו של הכלב שלהם, ואם לא די בכך, הם נוכחים גם בבית ומצאו לעצמם את השטיח כאזור מחיה נעים וחמים לעצמם. כמובן שאתם כבעלי הבית לא מוכנים לעבור לסדר היום ולא באמת מסכימים לחיות בשלום עם הפולש הלא רצוי הזה. מנגד אי אפשר להתעלם מכך שפשפשים הם יצורים לא קלים ללכידה, הם מתרבים במהירות ולא קל להיפטר מהם…

פשפשים בבית – מה עושים?

חוששים שיש פשפשים על השטיח? שמים לב לתנועה על השטיח ולגרד של הכלב? אין ברירה כי אם לטפל בעניין. כמובן שאתם צריכים לטפל בכלב ולהדביר את הפרעושים שעליו, שכן הוא מקור הפשפשים בבית וממנו הכול התחיל. לאחר שאתם מתחילים בטיפול בו אתם צריכים לבדוק אילו אזורים בתוך הבית נגועים ואיך נכון לטפל בכל אחד מהם. במאמר זה נתרכז בשטיח ובניקוי שלו.

כיצד מטפלים בשטיח?

שטיח שנגוע בפשפשים מצריך התייחסות מיוחדת, זאת מכיוון שהפשפשים לא מגיבים לפעולות פשוטות כמו שאיבה בשואב אבק. הפעולה הנחוצה היא טיפול בטמפרטורה גבוהה שמחסלת את הפשפשים אחת ולתמיד. זו אינה פעולה שניתן לבצע אותה באופן עצמי, אלא חשוב להפקיד את המשימה ההכרחית הזו בידיים מקצועיות. כך שאתם צריכים לאתר חברת ניקוי שטיחים שמציעה פתרון מהיר ויסודי לשטיחים שנגועים בפשפשים. חברת ניקוי שטיחים בכפר יונה תטפל בשטיח בחום המתאים ובחומרים הרצויים על מנת למגר כליל את מכת הפרעושים.

להדביר את הבית כדי למנוע התרבות מחודשת

חשוב לזכור כי לפעמים נשארים שניים שלושה פשפשים שהצליחו לחמוק מידיכם, אך הם יהיו אחראיים להתרבות חוזרת לאחר זמן לא רב. זו הסיבה לכך שחובה לבצע הדברה קולקטיבית בכל הבית ולוודא שלא נותרו פשפשים בספות, במצעים או בשטיחים. רק טיפול מקצועי ויסודי בכל הבית יוכל למנוע מצב בו הפשפשים ממשיכים להתרבות והנגע יחזור ויטריד אתכם לאחר תקופה קצרה. חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ושירותים יעילים בניקוי שטיחים מפשפשים, כדי להשתלט על הנגע ולמנוע את חזרתם של הפשפשים.

רוצים לדעת עוד על ניקוי ספות בראשון לציון ובמרכז? הכנסו והשאירו פרטים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

כתבות נוספות שבטח תאהבו:​

החלקה ביתית מומלצת

מהי החלקה ביתית? החלקה ביתית היא תהליך המשמש לשינוי מבנה השערה על מנת להפוך אותה לחלקה יותר. החלקה ביתית יכולה להתבצע באמצעות שימוש במוצרים כימיים

קרא עוד »

כיצד לחדש ספה ישנה

ספה היא פריט ריהוט מרכזי בבתים רבים. היא משמשת לישיבה, שכיבה, צפייה בטלוויזיה, קריאה ועוד. כמו כל פריט ריהוט אחר, גם ספות מתבלות עם הזמן.

קרא עוד »
דילוג לתוכן