בשמים לגברים – כך תתאימו בושם לגבר

תוכן עניינים

בחירת בושם לגבר היא אף פעם לא משימה קלה. עם זאת, הבנת סוג האישיות שלכם (או של הגבר שלכם) יכולה להקל בהרבה על תהליך הבחירה. במאמר זה, נחקור את הקשר בין ניחוח לאישיות, ונדגיש כמה מהבשמים הטובים ביותר עבור סוגים שונים של גברים.

בשמים לגברים הרפתקנים

אם אתם טיפוסים הרפתקניים שאוהבים לחקור את החוץ ולנסות דברים חדשים, תרצו ניחוח שמשקף את תחושת ההרפתקנות שלכם. חפשו בושם לגברים עם תווים עציים או חריפים, כגון אלגום, ארז ופלפל שחור. כמה אפשרויות נהדרות כוללות את אקספלורר של מונט בלאנק, טום פורד ואת Bleu de Chanel של שאנל.

בשמים לגברים רומנטיים

אם אתם טיפוסים רומנטיים שאוהבים יין, ארוחות ערב חגיגיות ולפנק את בן/בת הזוג שלכם, תרצו ניחוח שישדר קסם ותחכום. חפשו בשמים לגברים עם תווים פרחוניים או מזרחיים, כמו לבנדר, וניל ויסמין. כמה אפשרויות נהדרות כוללות את Sauvage של Dior ואת La Nuit de L'Homme של איב סן לורן.

בשמים לגברים אינטלקטואליים

אם אתם טיפוסים אינטלקטואליים שאוהבים לקרוא וללמוד, תרצו ניחוח שמשקף את האינטליגנציה שלכם. חפשו בשמים לגברים עם תווים הדרים או טריים, כמו לימון, ברגמוט ונענע. כמה אפשרויות נהדרות כוללות את הקולוניה של אקווה די פארמה ואת הטוויד האירי הירוק של קריד.

בשמים לגברים אמנותיים

טיפוסים אמנותיים? אוהבים להביע את עצמכם באמצעות מאמצים יצירתיים? כנראה שתרצו ניחוח שמשקף את האינדיבידואליות והייחודיות שלכם. חפשו בשמים לגברים עם תווים מתובלים, אך לא שגרתיים, כמו קינמון, הל ועור. כמה אפשרויות נהדרות כוללות בשמים מבית טום פורד או מבית Maison Margiela.

בשמים לגברים ספורטיביים

תנו לנו לנחש.. אתם דווקא טיפוסים ספורטיביים נכון? מאלה שאוהבים להישאר פעילים. אם כן, נמליץ לכם להתאבזר בניחוח שמשקף את האנרגיה והחיוניות שלכם. חפשו בשמים לגברים עם תווים טריים או מימיים, כמו אשכולית, מלח ים וכדומה. כמה אפשרויות נהדרות כוללות את Cool Water של Davidoff ואת Polo Blue של ראלף לורן.

סיכום

לסיכום, בחירת בושם לגברים עלולה להיות אתגר, אך הבנת סוג האישיות שלכם, או של הגבר שלכם, יכולה להקל בהרבה על התהליך. על ידי בחירת ניחוח המשקף את האיכויות והתחומי העניין הייחודיים שלכם, אתם יכולים להצהיר בגאווה על האישיות שלכם ולהשאיר רושם מתמשך. אז, בין אם אתם טיפוסים הרפתקניים, ספורטיביים, בין אם אתם טיפוסים רומנטיים, אמנותיים או אינטלקטואליים – יש ניחוח מושלם שמחכה לכם בחוץ.

הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן