האם אפשר לעשות קידום ממומן בסטוריז?

תוכן עניינים
קידום ממומן

מה הוא קידום ממומן?

קידום ממומן הוא סוג קידום שנוצר על ידי השקעה של כסף ותקציב מסוים מתקציב השיווק והפרסום של העסק. קידום ממומן שם לו למטרה להגביר את החשיפה והמתעניינים לעסק, להגדיל את קהל הלקוחות של העסק, וכך להגביר גם את כמות ההכנסות וההכנסה השנתית של העסק. קידום ממומן הוא דרך פופולרית לקדם את העסק ולהגביר את החשיפה אליו, וכיום כמעט לכל עסק יש גם קמפיין לקידום ממומן.

 

כיצד מבצעים קידום ממומן?

קידום ממומן מתבצע על ידי רכישה של אפשרויות פרסום ומודעות ברשת. אתרים רבים ורשתות חברתיות רבות מציעות קידום ממומן, כמו לדוגמא אינסטגרם, פייסבוק, טיקטוק, גוגל ועוד רבים. לכל אתר ופלטפורמה כזו המציעים אפשרות לקידום ממומן ללקוחות ועסקים, יהיה תעריף שונה ועסקה שונה שתוכלו לסגור מולם. 

 

כיצד לבצע קידום ממומן בסטוריז?

קידום ממומן אפשרי כאמור גם דרך הרשת החברתית אינסטגרם, דרך פרסום מודעות שיווקיות שלכם בפיד של משתמשים שונים, וגם דרך פרסום המודעות הללו בסטוריז שבאינסטגרם. הקידום הממומן הזה יתאפשר דרך אפליקציית אינסטגרם עצמה, כאשר בעת עשייתו תצטרכו לבחור איזו רמת חשיפה, באיזה תקציב ובאיזו תדירות מתאימה עבור הקמפיין השיווקי שלכם. מדובר בתהליך פשוט לביצוע, שלוקח כמה צעדים בלבד בתוך האפליקציה עצמה – והמודעות שלכם כבר יצאו לדרך ויפורסמו למשתמשים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן