כל מה שרצית לדעת על פוליש

תוכן עניינים
שירותי פוליש

אחד מהאלמנטים הבולטים ביותר שישפיעו על נראות הבית שלך הוא ללא ספק הריצוף. הוא מכסה שטח פנים נרחב, בעל מאפיינים מובחנים ופרוש בכל חלל במבנה. לכן, תחזוקה נכונה של אריחי הרצפה שלך היא קריטית כדי לשמור על בית או מתחם ציבורי בעל מראה מטופח ונעים למראה. הדרך הטובה ביותר לתחזק את הרצפות, או להסתייע בשירותי פוליש אחת לתקופה. הפוליש מצפה את הרצפה בשכבת מגן, מדגיש את הגוונים של האריח ושומר על גימור מבריק ונעים לעין. אז אילו סוגי פוליש קיימים ומדוע כדאי להסתייע בשירות הזה? כאן נסביר כל מה שחשוב לדעת על פוליש.

אילו סוגי פוליש קיימים?

קיימים מספר סוגי פוליש בהתאם לסוג האריח הנדרש והצרכים הייחודיים שלנו. אלו כמה מהמרכזיים שבהם:

פוליש ווקס

בתהליך זה נמרח על הרצפה חומר דמוי שעווה המעניק שכבת הגנה לאריחים. מכונת ההברקה מורחת את החומר באופן אחיד ומשאירה אחריה גימור מבריק. מדובר בשירות במחיר נמוך יחסית. עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שההברקה שהוא מעניק היא שטחית יחסית.

פוליש קריסטל

זהו אחד מהשירותים הנפוצים ביותר כיום ומתבצע באמצעות ציוד מיוחד המחדיר את חומר ההברקה אל האריח עצמו. 

פוליש סילר

כמו הפוליש ווקס, גם הסילר פועל על חלקו החיצוני של אריח הריצוף בלבד. עם זאת, הוא לא מעניק רק אפקט ניקוי והברקה, אלא אוטם היטב את הריצוף ומונע חדירת לחות ולכלוך. כך, הרצפה נעשית קלה בהרבה לניקוי בסיום השימוש. הסילר מיושם על גבי הרצפה ללא כל צורך בשימוש במכונות. 

פוליש לריצוף בטון

למשטחי בטון, נעשה שימוש בחומרים ייחודיים ומכונות ייעודיות לקרצוף בטון שמעניקות גימור אחיד וחלק לבטון ומצפה אותו בשכבת מגן שמונע חדירת לכלוך.

טווח רחב של יתרונות בשירות אחד

שירותי פוליש לרצפה יכולים להפוך את הרצפה הישנה והעמומה למלוטשת ומרשימה. בסיום התהליך, החלל כולו יקבל מראה אסתטי ומזמין יותר. בנוסף, אפקט ההברקה שומר על הרצפה עמידה יותר ומפחית את הסיכויים שיידרשו תיקוני או החלפות אריחים.  

כל עוד נבחר באנשי מקצוע מיומנים ובשירות שמתאים לצרכים שלנו, נוכל להפיק את כל היתרונות מהשירות ולשפר את נראות המבנה שלנו באופן דרמטי. 

לעוד מידע לחצו כאן > www.cln.co.il

שירותי פוליש

הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן