מה כדאי ללמוד כדי למצוא עבודה בהייטק?

תוכן עניינים
עבודה בהייטק

תואר במחשבים או הנדסת תוכנה

לימודי מחשבים או הנדסת תוכנה, יבטיחו לכם עבודה קבועה ונוחה בהייטק. הלימודים הללו הם בהחלט קשים, וקשה גם להתקבל אליהם ויש צורך בפסיכומטרי די גבוה מהממוצע – אך הם יבטיחו רכישה של ידע בכל תחומי המחשבים וההייטק, כזה שיאפשר גם מציאת עבודה נוחה לאחר מכן.

תואר בהנדסה

לימודי הנדסה רבים, מאפשרים למצוא עבודה בהייטק לאחר מכן. הנדסת בניין אולי פחות אך הנדסת חשמל והנדסת מכונות הן מסלול בטוח לעבודה מסודרת בהייטק, ולכן רבים בוחרים ללמוד את המקצועות הללו, שישאירו להם דרך פתוחה וסלולה לעבור נוחה ורווחית בהייטק בישראל.

קורסים ייעודיים

ההמלצה היא תמיד ללכת ללמוד תואר ראשון, שכן זו דרישת בסיס במקומות רבים בהייטק, וגם אם זה אינו תואר במחשבים והנדסת תוכנה במדויק. עם כל בסיס של תואר ראשון – תוכלו למעשה לעשות קורס ייעודי באחת מהמכללות והרשתות המציעות שירות כזה, ולהתמחות בכמה חודשים בלבד בתחום מסוים בהייטק. לאחר הקורס, תוכלו להתחיל לחפש עבודה באופן חופשי. 

תחומים אחרים בהייטק

ניתן להשתלב בהייטק בשלל תחומים שאינם קשורים למחשבים, הנדסה ותכנות – כמו ניהול כוח אדם, ניהול פרויקטים, שירותים אדמיניסטרטיביים, וכדומה. אלא מאפשרים לרבים עבודה נוחה בתנאים משתלמים, והנאה מעולם ההייטק – אך במקצוע שמתאים להם, ולא במחשבים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן