איך לבחור מידה נכונה בהזמנת בגדים אונליין?

תוכן עניינים
הזמנת בגדים אונליין

קניות באינטרנט הפכו לעניין שגרתי. כמעט כולם הרחיבו את אפשרויות הקניות שלהם ורוכשים בגדים ואף נעליים דרך האינטרנט גם מבלי למדוד את הבגד לפני. אם אתם חוששים מעניין המידות ברכישה מקוונת, המשיכו לקרוא!

היעזרות בטבלת מידות

כדי לפתור את בעיית המידות, כדאי מאוד לבדוק את המידה המתאימה לכם בטבלת המידות. כמעט בכל אתר קיימת טבלה שמתאימה את גודל המידה של בגדיו להיקפי החזה, המותניים, כתפיים ואורך השרוול. מומלץ לבחון באמצעות סרט את מידת ההיקפים ולהשוות באמצעות המדידה לטבלת המידות שבאתר.

מידות הדוגמנית ותמונות של קונים 

אפשרות נוספת למענה של בעיית המידות בהזמנת בגדים באינטרנט היא השוואה למידות הדוגמנית שבתמונה ולתמונות שהעלו גולשים ברשת, בדרך זו תוכלו לדמיין איך שמלות שאתם רוצים לקנות ולצפות יושבות על מבנה גוף דומה לשלכם לפי בתמונות אמתיות. אתרים רבים מציינים מהי מידת הדוגמנית וכך ניתן לקבל פרופורציה עבור המידה. כך ניתן להעניק תשובה לשאלה עיקרית שמסקרנת את כל מי שניגש לרכוש בגד באינטרנט והיא האם הבגד בפועל נאמן למקור.

ביקורות לגבי אמיתות המידה

 כמו כן, בהמון אתרים ניתנת אפשרות להעלות ביקורת מילולית וחוות דעת מצד הגולשים שחלקם אף טורחים להעלות תמונות להמחשה. כך ניתן ללמוד באופן בטוח האם הבגדים מתאימים למידה המצוינת באתר תוך התחשבות בלקוחות שונים בעלי מבנה גוף שונה שמדווחים בפועל האם אותו בגד מתאים להם.

הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן