3 אביזרי חובה לרכיבת שטח באופניים

תוכן עניינים
רכיבה על אופניים

1 – משקפי שמש לרכיבה

רבים שוכחים לקחת את משקפי השמש לקראת הרכיבה, שכן ההתעסקות הראשונית תהיה בקסדה, בקבוק מין, בגדים נוחים לרכיבה וכדומה – אך מדובר בפריט קריטי והכרחי שפשוט לא תוכלו להסתדר בלעדיו. במהלך רכיבת האופניים, אנחנו חשופים למגוון של תנאים אתגריים שמסכנים את הראייה והנוחות שלנו – ומשקפי הראייה יעזרו לנו לחסום זאת ולהתנהל הכי טוב שאפשר עם תנאי הדרך. בין הגורמים הללו יש בוץ וחול שעפים לפנים, גשם ומים, רוח, שמש חזקה וכדומה.

 

2 – כפפות ומגני גוף

רוכבים רבים נוהגים להתרשל בכל הנוגע לבטיחות שלהם, ורבים נוספים נוהגים להסתכל על רכיבה על אופניים כאקט שאינו מסוכן ואינו כה אתגרי. הטעויות הללו מביאות לפציעות לא מעטות שקל ופשוט להימנע מהם עם הציוד המגן הנכון מראש. לבישה של כפפות, מגני ברכיים ומרפקים וכמובן שקסדה – יחסכו לכם הרבה צרות. אחרי הכל, רכיבה על אופני שטח היא רכיבה שעלולה לסכן ולהביא ללא מעט נפילות וחשוב להתכונן לכך.

 

3 – שלוקר

רוכבי אופניים רבים נוהגים להתייבש במהלך הפעילות, מאחר ושתייה של בקבוק במהלך הנסיעה יכולה להיות מאד לא נוחה ומתסכלת. מהסיבה הזו, חשוב לרכב עם שלוקר, שיאפשר לכם לשתות באופן שגרתי ותדיר, להימנע מהתייבשויות וכאבי ראש, ולא להסתכן בשתייה לא נוחה מהבקבוק, ועצירה לשתות כל כמה דקות.

הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן