5 טיפים ליצירת סרטון ויראלי לקידום באינסטגרם

תוכן עניינים
קידום באינסטגרם

אם אתם משתמשים באינסטגרם אתם ודאי מכירים את הרילס. אם אתם מעוניינים לקדם את עצמכם באינסטגרם, רילס הוא הפתרון. ריכזנו עבורכם 5 טיפים ליצירת סרטון ויראלי לקידום באינסטגרם. בואו נתחיל. 

מה זה רילס 

הרילס הוא מעין פיצ'ר המאפשר יצירת סרטונים, ושיתופם בפיד, בסטוריס ובטאב של רילס. הרילס הפך להצלחה מסחררת, והפל לדרך הבטוחה לקבלת חשיפה והגדלת מספר העוקבים. ישנם מספר עקרונות חשובים, באמצעותם תוכלו ליצור סרטון ויראלי לקידום באינסטגרם. 

הפתיחה 

ישנה חשיבות רבה כי הפתיחה של הסרטון תהיה מושכת, על מנת שהמשתמשים יצפו בסרטון. ישנן מספר דרכים באמצעותן תוכלו להפוך את הפתיחה למוצלחת, לרבות הקפדה על ויזואליות מעניינת, כותרת מסקרנת, הפתעה כלשהי ועוד. 

בחירת הסאונד 

הסאונד בסרטון, הוא אחד הדברים החשובים ביותר לקידום באינסטגרם. השתמשו בסאונדים ויראלים וקבלו השראה לסרטון שלכם. 

אנרגיות 

האנרגיות שלכם מורגשות דרך הסרטון שלכם, וכולנו יודעים כי אנרגיות חיוביות וגבוהות מדבקות. לכן, צלמו את הסרטון שלכם כאשר אתם במצב רוח חיובי ומרומם. 

הבנה 

כאמור, הסאונד הוא חלק חשוב בסרטון, אך לעיתים, ישנם משתמשים אשר צופים ללא סאונד. לכן, הקפידו כי יהיה ניתן להבין את הסרטון גם מבלי לשמוע אותו. 

שיתופי פעולה 

דרך נוספת ליצירת סרטון ויראלי לקידום באינסטגרם היא יצירת שיתופי פעולה עם משפיענים. שיתוף פעולה עם משפיענים, יגדיל את החשיפה למספר רב יותר של עוקבים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

כתבות נוספות שבטח תאהבו:​

הדברת טרמיטים עם מזיקיס

טרמיטים הם אחד המזיקים ההרסניים (והיקרים הן לטיפול והן לנזק שהם יכולים לגרום) ביותר שיש. הם עלולים לגרום לנזק חמור לבית ולרכוש שלך (בדגש על

קרא עוד »
מתכונים לספורטאים

מאכלים מומלצים לספורטאים

בתור ספורטאים, לתזונה מאוזנת יש חשיבות רבה עבורכם. כדי להגיע לביצועים טובים יותר ולהצליח לשמור על כושר באמת, חשוב לבנות תפריט שבו משולבים כל אבות

קרא עוד »

מהו טיפול CGF לשיער ?

לצד הטיפולים שנעשים בהזרקות, התפתחה ביבשת אירופה שיטת טיפול חדשנית בפלזמה למילוי האזורים בפנים והחייאה של העור. שיטת הטיפול הזאת משמשת גם לעידוד של צמיחת

קרא עוד »

אופניים חשמליות או רגילות?

מתלבטים מהו המוצר הטוב ביותר עבורכם? הנה ההבדלים המרכזיים בין השניים אופניים הינם כלי נהדר, ועם השנים, רכיבה על אופניים הפכה לאחד מענפי הספורט האהובים

קרא עוד »
דילוג לתוכן